tel 0(212) 210 60 62     mail info@lirapos.com
twitter facebook header_sosyal1 rss
l Her Sektöre Yönelik Etiket Çözümleri

Her Sektöre Yönelik Etiket Çözümleri

Tekstil, Elektronik, Kozmetik, Sağlık, İlaç, Otomotiv, Kimya, Plastik, Temizlik, Gıda, Market ve Barkod sektörlerinde faaliyet gösteren tüm firmaların ihtiyaçları doğrultusunda farklı etiket çeşitleri bulunur.

 

Eko Termal Etiket

  • Yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Maaliyet bakımından en ucuz etikettir ve kısa süreli kullanımlar için tercih edilmektedir.  Nem, alkol, ışık ve ısı gibi dış etmenlere karşı dayanıklı değildir ve bu tür etkenlere maruz kaldığında kendi kendine kararır.  Hızlı tüketilmesi gereken etiket çeşitlerinden olan eko termal etiketler, nemli ve sıcak olan ortamlarda kullanılmazlar.

Eko termal etiketler genel olarak ürün etiketi olarak; kuru gıda, bakliyat, şarküteri ve manav ürünleri gibi farklı  sektörlerde kullanılmaktadır.

Lamine Termal Etiket

  • Daha uzun süre baskı kalıcılığı sunan ve daha net baskı almanızı sağlayan tipte termal etiketlerdir. Her iki yüzeyi de lamine edilerek nem ve aşırı ışığa karşı korunmuştur. Eko termal etiketlere oranla üzerindeki yazılar daha kalıcıdır.

Aynı şekilde lamine termal etiketlerde ürün etiketi olarak farklı sektörlerde kullanılabilmektedir.

Termal Karton Etiket

  • Baskı yüzeyi termal kaplı kartondur. Genellikle ekonomik termal malzeme kullanılır. Işığa ve neme karşı hassas olduğu için uzun süreli işlerde tercih edilmemektedir.

Sezonluk ürünler için tekstil etiketleri, giriş biletleri, yaka kartları, raf etiketleri olarak tercih edilmesi geren etiket çeşididir.