tel 0(212) 210 60 62     mail info@lirapos.com
twitter facebook header_sosyal1 rss
l Kurumsal
VİZYONUMUZ
MİSYONUMUZ
İDARİ KADROMUZ
İNSAN KAYNAKLARI

LiraPOS Yazılım geride bıraktığı 3 senin verdiği tecrübeyle; 2014 yılında Yazılım & Perakende Barkod  Otomasyon sistemleri sektörüne LiraPOS markası ile, müşterilerine sunduğu profesyonel hizmet anlayışını bir adım daha ileriye taşıyarak yerini sağlamlaştırma hedefinde olduğunu yaptığı çalışmalar ve iş çözümleri ile kanıtlamıştır.

 

Hali hazırda olan müşterilerine verdiği eğitim, destek ve hizmet kalitesi ile tartışılmaz konumda olan LiraPOS; müşteri portfoyüne, isim yapmış ya da büyümekte olan birçok yatırımcı firmayı da arkasına alarak büyüme hedeflerine hız kesmeden devam etmektedir. Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile sizleri de LiraPOS ailesine katmaktan mutluluk duyarız.

 

LiraPOS Yazılım Otomayson Sistemleri

Hedeflerimiz; Sektörde Yazılım & Perakende Otomasyon Sistemleri alanında iyi isim yapmış sayılı birkaç firma arasında, satış sonra hizmet ve destek konusunda  iş kalitesi, ürün kalitesi ve hizmet kalitesini bozmadan rekabet etmek ve mesleki değerlere zarar vermeden, etik değerlerine bağlı kalarak müşteri memnuniyeti esas alan LiraPOS, en yeni teknolojileri kullanarak kesin çözümler üzerine uzun vadeli çalışmaların altına imza atmaktır.

 

LiraPOS, sürekli en iyiyi üreten ve desteğini veren; konusunda uzman, genç ve dinamik  kadrosu ile uzun vadeli ve büyük çalışmalara imza atan markalaşmış bir şirket olarak faaliyetine devam etmektedir.

Bizi tercih eden ve güvenen bireysel ve kurumsal tüm LiraPOS müşterilerimize teşekkürlerimizi sunar; geleceğe yönelik attığımız her adımda destekçiniz olmaktan mutluluk duyarız.

 

LiraPOS Yazılım Otomasyon Sistemleri

Açık İş İlanları